Paieška

Tipas
Vietovė
Aukštų skaičius
Aukštų skaičius
Pastato tipas
Šildymo tipas
Būklė

Klaipėda, Tauralaukis, Namas pardavimui

Skelbimo ID: 45784
Adresas: Klaipėda, Tauralaukis,
Savivaldybė: Klaipėdos m. sav.
Plotas: 146 m²
Sklypo plotas: 6 a.
Kambarių skaičius: 4
Aukštų 1
Namo tipas: Karkasinis
Šildymas: Geoterminis
Būklė: Dalinė apdaila
Pastatymo metai: 2023
Kaina: 249000€ (1705.48 €/m²) Aprašymas

Erdvūs namai išskirtinėje vietoje Tauralaukyje!!!

Išskirtinė vieta, du skirtingi išvažiavimai į miestą
Uždaras kvartalas, rami vieta netoli jūros ir miško
Šilti, jaukųs namai. Namas atitinka aukščiausius šiluminės klasės reikalavimus, keturis kartus viršija A++ klasę
Gera investicija į ateitį
Šiuolaikiškas ir modernus dizainas, pagal užsakovo norusю

Naujai kuriamame gyvenamųjų namų kvartale parduodami erdvūs namai . Tai yra unikalus, jaukus ir šiltas būstas ramioje uostamiesčio vietoje, kurioje atsiveria Klaipėdos miesto panorama, Danės upės vingis, netoliese yra miškas, jūra.

Naujų gyvenamųjų namų kvartalas auga Klaipėdoje, Tauralaukyje. Šis, 146 kv metrų vieno aukšto karkasinis namas su garažu ir palėpe puikiai tiks savo gyvenimą kuriančiai jaunai šeimai. Įsigijus būstą su daline apdila, galima susitarti dėl pilno įrengimo. Namo interjetas išplanuojamas pagal kliento pageidavimą. Galima rinktis langų rėmus, jų storį, spalvą, formą. Nuo finansinių galimybių ir užsakovo fantazijos priklauso langų atidarymo įvairovė, mikroventiliacija. Visa tai galima įrengti pagal Jūsų norus ir galinmybes.

Naujo namo fasadas yra ekologiškas, ventiliuojamas, o taip pat nepralaidus šalčiui.Fasadas mūrytas klinkerine plyta, kurių spalvą ir formą galima rinktis kartu su projekto vystytoju. Įrengtas pastato šlaitinis stogas neleis žiemą kauptis sniegui, o rudenį medžių lapams. Jis estetiškas, įrengtas 22 kampu.

Kiti privalumai

Uždarame gyvenamųjų namų kvartale yra saugu, įvažiavimas ribojamas užkardais, todėl į Jūsų kiemą bet kas nepateks. Aplink asfalto danga bei trinkelės. Yra suprojektuota vaikų žaidimų aikštelė, suaugusiųjų poilsio zona. Yra autobusų stotelė, tad su miestu susisiekimas viešuoju transportu yra labai geras. Netoliese yra parduotuvių, kavinių įvairovė . Patogu vesti vaikus į mokyklas, darželius. Veikia medecinos įstaigos. Iki jūros nutiesti dviračių takai. Taip pat galima keliauti dviračiu pro Klaipėdos Botanikos sodą, iki pat uostamiesčio simboliu tituluojamo Merdijano. Namų valdos sklypas – 6 arai.
Pilnai įrengtas garažas, kuriame telpa 2 šeimos automobiliai.

Nekilnojamo turto kaina nuo 1700 už kvadratinį metrą. Veikia visos miesto komunikacijos, apšvietimas.

Papildoma informacija

Nauja statyba

Susisiekti dėl objekto
Rūta Petraškienė
Vadybininkė
+37067085478
rutapetraskiene2017@gmail.com