Paieška

Tipas
Vietovė
Aukštų skaičius
Aukštų skaičius
Pastato tipas
Šildymo tipas
Būklė

Klaipėda, Rumpiškės, Paryžiaus Komunos g. Butas pardavimui

Skelbimo ID: 46115
Adresas: Klaipėda, Rumpiškės, Paryžiaus Komunos g.
Savivaldybė: Klaipėdos m. sav.
Plotas: 82 m²
Kambarių skaičius: 4
Aukštas: 5 iš 10
Namo tipas: Mūrinis
Šildymas: Reguliuojamas
Būklė: Įrengtas
Pastatymo metai: 2006
Balkonai yra įst
Kaina: 159000€ (1939.02 €/m²) Aprašymas

Klaipėdoje parduodamas 3-jų kambarių butas.Yra dar gana ne mažas sandėliukas bei vonia sujungta su WC. Svetainėje nuolat vyksta maudynės saulėje, nes langai orientuoti į pietus. Saulėtą dieną, žiemos sezono metu iš esmės šildymas net nereikalingas. Iš to galima suprasti, jog šildymo sąskaitos ateina itin mažos. (Šildymas reguliuojamas).
Vieta strategiškai geroje, patogioje vietoje. Vos perėjus gatvę patenkate į atnaujintą, vaikų žaidimų aikštelių kupiną parką - "Ąžuolų giraitė". Čia tobula vieta tiek ramiam pasivaikščiojimui, tiek ir pasivažinėjimui, riedučiais, o gal pabėgiojimui. Taip pat visai šalia yra medicinos įstaiga, klinika, reabilitacijos centras - "Affidea". Einant link Trinyčių pusės, jus pasiekiate kitą atnaujintą parką, kur yra didesnis prūdelis, taip pat sporto ir vaikų žaidimų aikštelės.
Butas yra 10-15 min kelio pėsčiomis nuo senamiesčio, tad jei aktualus naktinis Klaipėdos gyvenimas, pasivaikščiojimai Danės pakrante, restoranai bei barai - nereikia sukti galvos kaip ten nusigauti, kur parkuotis ir kaip grįžti.
Šalia yra du pagrindiniai, didieji prekybos centrai: "Lidl" "Iki", o už 10 min kelio pėsčiomis atsiduriate "AKROPOLYJE". Taip pat aplink apstu mažų maisto prekių parduotuvėlių, Second Hand shopų ir grožio salonėlių, vaikų darželių ir mokyklų. Svarbus privalumas, jog parkingas kieme prie namo yra apribotas užtvaru, todėl čia visada rasite vietos savo automobiliui.

Papildoma informacija

Nauja statyba, langai su stiklo paketais, virtuvės baldų komplektas, su baldais, yra buitinė technika, nauja santechnika, šarvuotos durys, bendrija

Susisiekti dėl objekto
Nijolė Butvydienė
Vadybininkė
+37067071588
nijole@naminta.lt